“Atklāsim Eiropu! Izpratne par ES mērķiem un vērtībām" - interaktīva jautājumu-atbilžu (Q&A) lekcija ar Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja vietnieku

Cienījamie studenti!

Aicinām Jūs piedalīties interaktīvajā jautājumu-atbilžu lekcijā "Atklāsim Eiropu! Izpratne par ES mērķiem un vērtībām" ar Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja vietnieku Marku Anhelu (Luksemburga) kopā ar Baltijas Starptautisku akadēmijas (Latvija), Valsts nodokļu universitātes (Ukraina) un Kijevas Ekonomikas augstskolas (Ukraina) studentiem. 3 universitātes, 3 valstis!!!

Marks Anhels ir Luksemburgas politiķis no Luksemburgas Sociālistiskās strādnieku partijas, Eiropas Parlamenta deputāts, kopš 2023. gada 18. janvāra ieņem Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja vietnieka amatu.  M. Anhels ieguvis vācu, franču un angļu valodas tulkotāja grādu (Mg. Phil.) Vīnes Universitātē un turpinājis tūrisma ekonomikas studijas Vīnes Ekonomikas un biznesa universitātē.

Pasākuma veids: interaktīva jautājumu-atbilžu lekcija (Q&A). Jūs varat uzdot savu jautājumu pie reģistrācijas tiešsaistē.

Lekcija notiks 30. aprīlī plkst. 11:30 (pēc Rīgas laika) Zoom tiešsaistes platformā.

Pasākuma organizatore ir Klāra Moraru, Languages.lu direktore.

Reģistrēšanās pēdējais termiņš ir 28. aprīlis.

Reģistrācija tiešsaistes interaktīvajai lekcijai: https://tally.so/r/3Xe49Y