ERASMUS+

BIA successfully participates in Erasmus programme since 2006 in accordance with all Charter~s principles and in 2020 BIA applied for the Charter for 2021-2027 in light procedure since BIA was active and compliant with the Charter principles from call 2017 of the Erasmus+ Programme. BIA has won Erasmus Charter for Higher Education (ECHE) 2021-2027. The ECHE gives great opportunity to participate in all Erasmus + activities such as learning mobility of individuals and/or cooperation for innovation and good practices in the next Erasmus+ period. The award of an Erasmus Charter for Higher Education is a pre-requisite for all HEIs located in EU wanting to apply and participate in learning mobility of individuals and/or cooperation for innovation and good practices under the Programme.

!!!!!!!! Since instructions from the European Commission decided that all Erasmus+ (KA 103) Inter-Institutional Agreements will be automatically extended and consequently valid for the academic year 2021/2022 without the need to having them renewed, BIA will start to renew Bilateral Agreements for Erasmus + 2021-2027 period in June- July of 2021 in Erasmus + Dashboard platform.

Izmantojiet ERASMUS programmas iespējas

Erasmus+ programma dod iespēju studentiem no Baltijas Starptautiskās akadēmijas (BSA), savas programmas ietvaros, studēt vienā no vairāk nekā 120 ārvalstu universitātēm, 24 ES valstīs. Līgumi starp universitātem tiek noslēgti, iekļaujot dažādas apmācības programmas. Tāpat studentiem ir iespēja īstenot praksi izvēlētā organizācijā Eiropas Savienībā. BSA diplomā tiek atzīmēts, ka students mācījas/īstenoja praksi kādā no ārvalstu universitātēm vai organizācijām.

Jauna informācija par ERASMUS+ programmu 2022.-2027.

ERASMUS CHARTER FOR HIGHER EDUCATION 2021-2027.

Dokumentu iesniegšanas kārtība studentiem

Partnerorganizācijas

Nolikums par Erasmus programmas mobilitāti

Tiešsaistes valodas atbalsts OLS

Erasmus+ īstenošanas vadlīnijas 2014

Erasmus Standard University Charter.

Erasmus Students Network.

Programmas nolikumi

Students, kurš ir pabeidzis vismaz vienu studiju kursu, var piedalīties Erasmus + programmā. Students izvēlas vienu no partneruniversitātēm atbilstoši savai studiju programmai. Periodu, kad students atrodas partneruniversitātē, akadēmiski ieskaita BSĀ. Minimālais apmācības laiks ir 3 mēneši.

Studentam ir tiesības doties uz praksi, sākot no pirmā studiju kursa. Minimālais prakses ilgums ir 2 mēneši.

Atlases kritēriji

Pieteikties dalībai Erasmus+ apmaiņas programmās var studenti, kas pabeidza pirmo bakalaura kursu (prakse no pirmā kursa), kā arī maģistranti un doktoranti.

Studentiem jāatbilst šādiem kritērijiem:

 • Vidējai atzīme nav mazāka par 7;
 • Nav akadēmisko un finanšu parādu;
 • Svešvalodu prasme vismaz B1 *

Pieteikuma anketa studijam

Pieteikuma anketa praksei

Learning agreement studies

Learning agreement traineeships

Learning agreement studies guidelines

Learning agreement traineeships guidelines

* Pārbaude ECL sertifikāta iegūšanai Svešvalodu centrā un ECL sertifikācijas BSA, tiek veikta 2 reizes gadā - decembrī un aprīlī. Datumus nosaka Svešvalodu centrs un ECL sertifikācijas BSA.

Kontakti: +371 29144948, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dokumenti akad./admin. personalam

Pieteikuma anketa akad./admin. personalam

Darba plans docesanas mobilitates

Darba plans personala apmacibas mobilitates

Partnerorganizācijas

BSA ir divpusēji Erasmus+ līgumi ar vairāk nekā 120 universitātēm visā Eiropā. Studenti var izvēlēties un pieteikumā norādīt vairākas partneraugstskolas (atbilstoši savai studiju programmai), vēlāk izvēlēties vienu.

Partnerorganizācijas

Studiju maksa un stipendijas

Studenti nemaksā par studijam partneruniversitātē. Tomēr viņiem jāturpina maksāt par BMA apmācību saskaņā ar viņu maksājumu plānu.
Stipendiju skaits ir ierobežots, tāpēc tie studenti, kuri atbilst atlases kritērijiem, varēs piedalīties programmā, bet pretējā gadījumā viņi paši apmaksas savus ikdienas izdevumus.

Apdrošināšana
EVAK (Eiropas veselības apdrošināšanas karte)
Latvijā tiesības saņemt EVAK ir:

 • Latvijas pilsoņiem;
 • Latvijas nepilsoņiem;
 • iesaistīto valstu pilsoņiem, kuri ir Latvijā saistībā ar darbu vai kā pašnodarbinātas personas, kā arī viņu ģimenes locekļiem;
 • ārzemnieki ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju Latvijā;
 • Bēgļi un personas, kurām piešķirts alternatīvs statuss.
  © http://www.vmnvd.gov.lv

Vadošās apdrošināšanas kompānijas

Pēc atgriešanās

Pabeidzot mobilitātes periodu, studentiem jāiesniedz Erasmus+ koordinatoram dokumentus:

 • Uzņēmējiestādes/organizācijas apstiprinājums par mācību / prakses perioda beigām ar datumiem, kas ir identiski tiem, kas norādīti finanšu līgumā, ko paraksta un apzīmogo partnerorganizācijas koordinators;
 • Studiju/prakses līgums, ko parakstījušas trīs puses un apzīmogo universitātes/organizācijas;
 • Atzīmju izraksts“Transcript of Records”(tikai tiem, kuri ir aizbraukuši mācīties) vai aizpildītā līgumā trešā daļa “After the Mobility” (tikai tiem, kam bija prakse).

Tāpat studentam tiešsaistē jāiziet OLS angļu valodas pārbaude un jāaizpilda atskaite “Mobility Report”.

* Novērtējumu priekšmetiem jāatbilst mācību līguma priekšmetiem.

Kontaktinformācija

Valērijas Seiles iela 4, istaba 107, tālruņa numurs - 67100603
Erasmus + koordinatore - Viktorija Petļak (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)
Koordinatora palīdze – Anželika Bula (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Pieņemšanas laiks
Otrdiena: 16:00 - 18:00
Ceturtdiena: 14:00 - 16:00

Veiksmes stāsti

Pirmdiena, 24 Oktobris 2022 19:22

Pirmdiena, 22 Marts 2021 15:34

Pirmdiena, 22 Marts 2021 13:37