Noderīga pieredzes apmaiņa

Mūsu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā darba vizītē viesojās zinātnieku delegācija no Ukrainas Nacionālās agrāro zinātņu akadēmijas Kijevas Agrārās universitātes, ar kuru BSA ir noslēgts sadarbības līgums. Šo augstskolu pārstāvēja tās rektors, profesors Olexander Nykytyuk, pirmā prorektore, profesore Olesia Lynovytska, katedras vadītājs, medicīnas zinātņu doktors Andrii Dinets.

Vizīte sākās ar lietišķām sarunām, kurās no akadēmijas piedalījās BSA Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka, starptautisko attiecību prorektore Inta Buka, zinātniskā darba prorektors Vladislavs Volkovs un rektora pienākumu izpildītāja Svetlana Smane. Sarunās tika iezīmēta programma sadarbības padziļināšanai un mācībspēku un studentu apmaiņas paplašināšanai starp augstskolām.

Viesi iepazinās ar BSA mācību bāzi, izglītības centriem, Centrālās zinātniskās bibliotēkas krājumiem, studentu galeriju BiArt un piedalījās XII Starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē, kura norisinājās mūsu akadēmijā.

Fotogrāfijās: viesprofesore Innola Novikova satiek viesus no Kijevas. Notiek sarunas. Sarunu dalībnieki.

Innolas Novikovas fotogrāfijas.